I po konferencji "Rodzic jako Animator Rozwoju Dziecka z FASD"

Szanowni Państwo!

Już po konferencji a tym samym kończymy IX Pomorskie Obchody Światowego Dnia FAS/FASD.


DZIĘKUJEMY PRELEGENTOM ZA TAK DOBRE WYKŁADY oraz udział w panelu, który odbył się z ich udziałem po konferencji, tj. mgr. Urszuli Bogdlaskiej z Warszawy - diagnoście FASD; dr n. med. Seweryn Koniecznej z Gdańska - diagnosta FASD oraz Małgorzacie Tomanik specjaliście FASD z Kanady a także prowadzącemu Radosławowi Kostro, który pomimo trudności dołączył i poprowadził całe wydarzenie.


Dziękujemy p. Arseniuszowi Jerzemu Finsterowi Burmistrzowi Chojnic oraz Agnieszce Kortas – Koczur Dyrektor Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chojnicach za pomoc w organizacji IX Pomorskich Obchodów Światowego Dnia FAS/FASD, którzy byli gospodarzami tegorocznego święta.
Dziękujemy wszystkim za udział - cieszy Nas niezmiernie, że konferencja i panel odbierany był nie tylko w naszym Pomorskim województwie, ale i w całym kraju, min: woj. Wielkopolskim, Małopolskim, Warmińsko-Mazurskim, Podkarpackim, Mazowieckim, Zachodniopomorskim.

Dziękujemy partnerom za wsparcie: Fundacji TRZEŻWOŚĆ z Gdyni, Fundacji PROSPEKT z Gdańska, Szpitalowi Specjalistycznemu im. J.K Łukowicza w Chojnicach oraz innym którzy włączyli się w rozpowszechnieniu informacji o wydarzeniu.


Niedługo zamieścimy materiały edukacyjne opracowane w tym roku przez p. Tomanik - specjalistę z Kanady oraz Radosława Kostro, rodzica dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi w tym FASD. Także wkrótce będą mogli Państwo ponownie posłuchać prelegentów - konferencja była nagrywana.


Całość wydarzenia odbywało się w ramach zadania publicznego „W ciąży - ani kieliszka. Program profilaktyki uniwersalnej i selektywnej FAS/FASD. Edycja VII." współfinansowanego przez Woj. Pomorskie realizowanego przez Fundację dla Dziecka i Rodziny "Wschodzące Słońce" z Gdańska.
Wyróżnione posty

Ostatnie posty

Archiwum