Światowe Dni FAS w 2017 r.


W najbliższych dniach odbędzie się wiele wydarzeń, których głównym celem jest zwrócenie uwagi na problem picia alkoholu w ciąży. Głośno protestujemy przeciwko tzw. przysłowiowej lampce wina! Uświadamiamy jak groźna dla dziecka jest nawet kropla alkoholu!

Światowy Dzień FAS przypada co roku na 9 września. My w ramach realizowanych projektów i we współpracy z lokalnymi samorządami, zapraszamy na wydarzenia:

W Kościerzynie 8 września 2017 r. - w godz.: 10:00 - 14:00, w Sali widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie przy ul. 3 Maja 9, odbędzie się Konferencja naukowo - szkoleniowa „CIĄŻA BEZ ALKOHOLU – DZIECKO BEZ FAS”.

W Kościerzynie 9 września 2017 r. - w godz.: 11:00 - 14:00, na Rynku w Kościerzynie, zapraszamy na piknik rodzinny w ramach IV Pomorskich Obchodów Światowego Dnia FAS.

W Starogardzie Gdańskim 9 września 2017 r. - II Starogardzkie Obchody Światowego Dnia FAS. Zapraszamy m.in. do Galerii Neptun w godz. 15:00 - 17:00.

W Sztumie 11 września 2017 r. - II Sztumskie Obchody Światowego Dnia FAS

Pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sztumie i pracownicy służby zdrowia ze Sztumu rozdawać będą materiały edukacyjne na temat problematyki FAS. Plakaty informacyjne zostały rozwieszone w sztumskich placówkach służby zdrowia oraz sztumskim magistracie.

Przyłącz się do nas.


Wyróżnione posty

Ostatnie posty

Archiwum